Posuvné dvere HST i PSK

JPri tvorení týchto dverí sme sa zamysleli nad odstránením bariér v architektonickom priestore. Zároveň sme sa pokúsili integrovať tri kľúčové prvky: bezpečnosť, energetickú účinnosť a moderný dizajn.

POSUVNÉ DVERE

Stále viac zákazníkov si vyberá veľké zasklenie vo svojich domoch. Preto, na uspokojenie ich potrieb, ponúkame rad terasových dverí, vrátane veľmi populárnych zdvižno-posuvných dverí HST. Ich použitie umožňuje dosiahnuť veľké rozmerové plochy zasklenia, ktoré dosahujú plochu až 14 m².

Posuvné dvere HST Premium

Pri navrhovaní našich okien a terasových dverí sa vždy spoliehame na hĺbkovú analýzu najnovších trendov. V prípade dverí HST Premium to nebolo inak, tu sme sa snažili skombinovať faktory, ktoré si tak veľmi vážia ako zákazníci a projektanti: energetickú účinnosť, bezpečnosť a moderný dizajn.
Použitím týchto dverí môžeme dokonca získať konštrukciu s výškou do 2,8 m.
INDEX PRECHODU TEPLA Uw = 0,92 W/m²K so sklom Ug=0,5 s rámkou Warmatec

Viac informácií >>

Posuvné dvere HST

Dosiahnutie veľmi veľkého zasklenia bolo doteraz veľkou výzvou. Keďže trh očakáva tento typ konštrukčných riešení, predstavujeme Vám posuvné dvere HST. Ich originalita spočíva na dvoch nezávislých vodiacich lištách, ktoré umožňujú, aby sa počas otvárania krídla zakryli jedna za druhou.
Maximálna šírka jedného krídla je 3 metre a prechodová šírka má až 2,9 metra. Vďaka tomu investor, ktorý ich použije vo svojom dome, bude mať šancu získať zasklenie na povrchu až 13,8 m²

Viac informácií >>

Posuvné dvere PSK i PSK-Z

Dvere PSK spĺňajú všetky požiadavky na presklené plochy vrámci východu na terasy a do záhrady. Ich vysoké parametre sú založené na špeciálnych kovaniach a na sklopno-posuvnom systéme umožňujúcom jednoduché sklápanie a posúvanie krídla až do 1,6 m, a to za použitia nepatrnej sily.

Viac informácií >>

Posuvné dvere PSK Atrium

Predstavujú inovatívny pohľad na výrobky používané v oblasti východov na terasu, alebo na záhradu. Prostredníctvom veľkého zasklenia má každý interiér široký prístup k dennému svetlu.
Odstavno-posuvný systém umožňuje plynulé presúvanie krídla so šírkou až do 1,6 m, čo vytvára prechodovú šírku 1,5 m.

Viac informácií >>
0
rokov skúseností
0
spokojných klientov
0
namontovaných bežných metrov