Rolety

V lete, keď existuje riziko nadmerného prehriatia domu, alebo bytu, tak sú ideálne vhodné ako bariéry rolety OKNOPLAST, ktoré súčasne znižujú hluk z vonkajšieho prostredia a zlepšujú tak zvukovú izoláciu.

 ROLETY

OKNOPLAST je značka, ktorá ponúka svojim zákazníkom širokú škálu roliet s bohatou paletou farebných pancierov. Dokonale sa zladia s oknami OKNOPLAST, vytvárajú zaujímavé kompozície s fasádami budov. Použité elektrické pohony s blokujúcimi vešiakmi zaručujú dlhoročnú prevádzku. Súčasne opustený pancier rolety predstavuje trvalú bariéru pred prípadným, neželaným hosťom.

Rolety LUNA

Pre skúsených zákazníkov, a pre tých oceňujú univerzálne riešenia, odporúčame rolety LUNA. Je montovaná na vonkajšej strane okna. Čo je dôležité, tieto rolety umožňujú teplú montáž s výbornými parametrami tepelnej izolácie vďaka ich montáži na profiloch okien, ktoré rozširujú okenný rám.

Viac informácií >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety SOL EVOLUTION sú odpoveďou na potrebu obmedzenia tepelných strát v zime a zabránenia prehrievania miestnosti v lete. Práve v nich sme použili v štandarde izoláciu s vyššími tepelnoizolačnými parametrami. Môžu byť použité nielen pri renovácii existujúcich budov, ale aj pri novostavbách.

Viac informácií >>

Rolety SOL

Roleta je montovaná do okenného výklenku? V prípade rolety SOL je to už možné. Vďaka svojmu použitiu budete mať konečne kontrolu nad denným svetlom, ktoré sa bude dostávať do Vášho interiéru. Vďaka integrácii so stenou sa znižujú šance na možné vlámanie.

Viac informácií >>

Rolety TERRA

Ak Vám záleží na ochrane domu a na architektonickej integrite budovy, tak rolety TERRA sú pre Vás ako stvorené. Je to systém rolety založený na veľmi kvalitnom hliníku. Je montovaná na vonkajšej strane okna. Vďaka zavedeniu profilu s dvojitým drážkovaním zaručujú odolnosť voči negatívnym účinkom vetra a v neposlednom rade vysokú estetiku.

Viac informácií >>
0
rokov skúseností
0
spokojných klientov
0
namontovaných bežných metrov