Okná

Ponuka OKNOPLAST je založená na technologických riešeniach najnovšej generácie. V centre pozornosti vždy staviame potreby zákazníka, aby sme s nimi spojili súčasné dizajnérske riešenia. Kombinujeme ich s prvkami nastavenými na ekonomiku a ergonomické využitie.

OKNÁ

Výrobky, ktoré smerujeme našim zákazníkom, umožňujú jednoduchým spôsobom dosiahnuť vynikajúcu akustickú izoláciu. Súčasne zaručujú izbové teplo vďaka využitiu bezpečných a dizajnérskych riešení.

Okná PIXEL

V našej novinke – modelu PIXEL – sme dokázali odpovedať na aktuálne architektonické trendy. Postavili sme na moderný úzky profil so zaujímavým, uhlovým tvarom. Vďaka tomu v miestnosťach, kde sa využíva táto inovatívna kombinácia dizajnu a pokročilých technológií, je možné dosiahnuť dokonalú rovnováhu medzi svetlom a priestorom. Ide o inovatívny a jedinečný prístup, pokiaľ ide o stavebné stolárstvo v našej krajine. Systém PIXEL tak zaručuje až o 22% viac svetla v bývaní.
INDEX PRECHODU TEPLA Uw = 0,8 W/(m²K)
UKAZOVATEĽ ZVUKOVEJ IZOLÁCIE Rw = 33 (-1, -4) dB

Viac informácií >>

Okná PROLUX

PVC profil rámov a krídla vyvinutý našimi konštruktérmi, ako aj zvýšená plocha zasklenia zvyšujú množstvo prichádzajúceho svetla do miestnosti o 22%. Čo umožňuje považovať systém PROLUX za riešenie, ktoré je oveľa zaujímavejšie ako štandardné okná dostupné na poľskom trhu. Okrem toho, použité v ňom prvky, sú reakciou na trendy v dizajne z krajiny a zo sveta sledované odborníkmi OKNOPLAST.
INDEX PRECHODU TEPLA Uw = 0,9 W/(m²K)
UKAZOVATEĽ ZVUKOVEJ IZOLÁCIE Rw = 33 (-1, -6) dB

Viac informácií >>

Okná WINERGETIC PREMIUM

Použitie okien WINERGETIC PREMIUM zaručuje nízke tepelné straty, čo umožňuje výrazné zníženie nákladov na vykurovanie, alebo množstvo spotrebovaného paliva.
INDEX PRECHODU TEPLA Uw = 0,76 W/(m²K)
UKAZOVATEĽ ZVUKOVEJ IZOLÁCIE Rw = 36 (-2, -7) dB

Viac informácií >>

Okná WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Stavebné prvky používané v pasívnych budovách musia spĺňať niekoľko veľmi reštriktívnych požiadaviek. Okná WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE vyhovujú týmto požiadavkám vďaka použitiu dodatočných tepelných výstuží a trojkomorových profilov.
INDEX PRECHODU TEPLA Uw = 0,74 W/(m²K)
UKAZOVATEĽ ZVUKOVEJ IZOLÁCIE Rw = 36 (-2, -7) dB

Viac informácií >>

Okná KONCEPT

Klasika a modernosť môžu s v stavebnom stolárstve ruka v ruke. Ak si vážite obidve tieto hodnoty, tak jednoduchá forma okna KONCEPT by mala zodpovedať Vášmu gustu.
INDEX PRECHODU TEPLA Uw = 1,2 W/(m²K)
UKAZOVATEĽ ZVUKOVEJ IZOLÁCIE Rw = 33 (-1, -4) dB

Viac informácií >>
0
rokov skúseností
0
spokojných klientov
0
namontovaných bežných metrov